Maszty flagowe

A może chciałbyś zainwestować swój kapitał w super flagi na maszt? Proponujemy Państwu wielofunkcyjne windery reklamowe, które mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku — lekka oraz stabilna konstrukcja pozwala na umieszczenie winderów niemal na każdej dostępnej powierzchni.

Maszty do windery reklamowych wykonane są z aluminium bądź z włókna szklanego, które przymocowane są do stabilnej podstawy — flagi reklamowe winder. Windery reklamowe dostępne są w wielu rozmiarach oraz kształtach, na naszej stronie Internetowej dostępne są w formie łezki i prostokąta, jednak na indywidualne zamówienie możemy przygotować dla Ciebie specjalny projekt. Sprawdź ofertę na maszty przenośne oraz maszty flagowe które dostępne są w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Pranie flag

Podczas wieloletniego prowadzenia naszego przedsiębiorstwa dostosowaliśmy nasze usługi do potrzeb klientów, dlatego od niedawna wprowadziliśmy pranie flag oraz serwis masztów. Klienci, którzy mają problem ze swoją flagą z masztem mogą zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zawartego na naszej stronie internetowej bądź po prostu zgłosić usterkę telefonicznie.