Flagi Warszawa

Flagi reklamowe na każdą okazję — jesteśmy do Twojej dyspozycji! Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, dlatego zapewniamy Państwu niezbędne akcesoria flagowe takie jak maszty do flagi czy stojaki flagowe. Znalezienie prawidłowego masztu na flagę to gwarancja wieloletniego korzystania z produktu oraz bezpieczeństwo osób znajdujących się w pobliżu flagi — najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie masztu przenośnego, który ułatwia korzystanie z flagi w każdym miejscu.

Dla urozmaicenia oferty wzbogaciliśmy nasz asortyment o windery reklamowe oraz rollupy! Windery reklamowe skonstruowane są z aluminiowego masztu oraz tkaniny wykonanej w formie łezki bądź prostokąta, są niezwykle łatwe podczas montażu co pozwala zaoszczędzić wiele czasu podczas ich montażu — flagi reklamowe winder, dostępne w wielu rozmiarach i barwach. Pełna oferta na flagi Warszawa dostępna na stronie www.reklamatic.pl

Do każdej zakupionej flagi na maszt zapewniamy bezpłatny serwis masztów, który trwa przez okres gwarancji flagi — należy zgłosić to naszym pracownikom oraz przedstawić dowód zakupu.

Zapraszamy Cię do zakupu naszych flag reklamowych! Zapoznaj się z rozmaitym asortymentem na stronie naszego przedsiębiorstwa — wszystkie dane produktów znajdziesz w opisie, a w razie jakiegokolwiek problemu skontaktuj się z naszym pracownikiem.